تنها داروی موضعی مورد تایید FDA که می‌تواند باعث رویش مجدد مو شود

پیدا کردن راه حلی برای ریزش مو برای بعضی‌ها سخت‌ترین کار است. با بسیاری از سایت‌ها و پیج‌های اینستاگرامی که به شما نکات، ترفندها و درمان‌های ریزش مو را می‌گویند، دانستن اینکه از کجا شروع کنید می‌تواند بسیار دشوار باشد. و حتی اگر تصمیم گرفته‌اید که درمان ثابت شده رشد مجدد مانند ماینوکسیدیل برای شما مناسب است، پیدا کردن برند مناسب می تواند گیج‌کننده باشد.

در حالی که انجام بررسی‌هایتان برای پیدا کردن راه‌حل مناسب بسیار مهم است، در این میان یک چیز مسلم است و آن اینکه ماینوکسیدیل، موثرترین گزینه برای رشد مجدد مو بدون نسخه است. اگر می‌خواهید موهای پرپشت‌تر و ضخیم‌تری داشته باشید، ادامه مطلب را بخوانید تا از سردرگمی بیرون بیایید و بدانید چه کار باید انجام دهید.

روگین چیست؟

مکانیسم دقیق اثر محصولات روگین نامشخص است. با این حال، محققان بر این باورند که محصولات روگین تا حدی با بزرگ‌کردن جزئی فولیکول‌های مو و معکوس کردن فرآیند کوچک‌سازی عمل می‌کنند. با بزرگ‌کردن فولیکول‌های کوچک، مرحله رشد چرخه مو طولانی‌تر می‌شود و به مو اجازه می‌دهد بلندتر و ضخیم‌تر به نظر برسد. و با تعداد فولیکول های بیشتر در مرحله رشد همزمان، می توان پوشش بهتر پوست سر را طی 3 تا 4 ماه پس از استفاده از روگین مشاهده کرد. با استفاده مداوم، از پوشش بهتری با موهای قوی و پرپشت لذت خواهید برد.

چرا باید روگین را انتخاب کنید؟

روگین انتخابی آسان برای کمک به فعال سازی مجدد فولیکول های مو و رشد موهای ضخیم‌تر و پرتر است:

از نظر بالینی موثر است

روگین اولین درمان موضعی ریزش مو بدون نسخه مورد تایید FDA آمریکا است که برای رشد مجدد مو ثابت شده است. در مطالعات بالینی، 9 مرد از هر 10 مرد* و بیش از 80 درصد از زنان پس از استفاده از روگین در مقابل دارونما، تعداد موهای خود را افزایش دادند.
”در یک مطالعه بالینی 4 ماهه (n=352) استفاده دو بار در روز از فوم روگین مردان در مقابل دارونما“

یک درمان ریزش مو در دسترس

در حالی‌که روش‌های جراحی یا لیزر جایگزینی مو می‌تواند هزاران دلار هزینه داشته باشد، روگین به طور گسترده در اکثر خرده‌فروشان و به صورت آنلاین در دسترس است. شما از طریق سایت rogaine.ir می‌توانید سفارش خودتان را ثبت کنید و هزینه را در محل خودتان پرداخت کنید.

یک درمان ریزش مو که استفاده از آن بی‌خطر است

روگین عوارض جانبی کمی دارد* و هیچ تداخل دارویی شناخته شده‌ای با داروهای خوراکی ندارد. شما می‌توانید از روتین معمول مراقبت از موهای خود پیروی کنید، و استفاده از آن برای موهای رنگ شده یا درمان شده با مواد شیمیایی بی خطر است.
*اگر هر گونه نگرانی یا سؤالی در مورد تداخلات دارویی خاص دارید، با پزشک خود مشورت کنید.

به آسان قابل استفاده است

استفاده از روگین ساده است و به راحتی در برنامه روزانه شما قرار می‌گیرد. به سادگی روی پوست سر خود ماساژ دهید، سپس طبق معمول حالت دهید. به خاطر داشته باشید که برای حفظ رشد مجدد مو، هر روز طبق دستور مصرف کنید.

گزینه‌های جایگزین برای رشد مجدد مو

وقتی متوجه شوید که روگین چگونه در مقابل رقبا عرض‌اندام می‌کند، خواهید فهمید که چرا این برند اولین انتخاب توسط متخصصین مو است.

فیناستراید در مقابل ماینوکسیدیل

فیناسترایدماینوکسیدیل
داروی خوراکی ریزش مو فقط با نسخه.روگین به طور گسترده بدون نسخه در دسترس است.
با مسدود کردن DHT، هورمونی که بر طاسی الگوی مردانه تأثیر می‌گذارد، عمل می‌کند.درمان‌های موضعی ریزش مو روگین با ماینوکسیدیل برای تحریک رشد مجدد مو فرموله شده‌است.
این دارو برای درمان ریزش مو در مردان تأیید شده‌است، اما فیناستراید برای استفاده توسط زنان تأیید نشده‌است.روگین به صورت موضعی (نه خوراکی) و بدون هیچ گونه تداخل دارویی یا عوارض جانبی مانند تغییرات هورمونی یا اختلال عملکرد جنسی، شناخته شده و بی‌خطر است.
فیناستراید فقط برای درمان ریزش موی مردانه به شکل قرص و با تجویز پزشک مورد تایید FDA قرار گرفته‌است. فیناستراید توسط FDA برای استفاده به عنوان اسپری تایید نشده‌است.روگین از نظر بالینی برای ریزش مو در مردان و زنان موثر است.

دیگر برندها در مقابل روگین

سایر برندهاروگین
اگر قصد دارید به جای روگین از سایر برندها استفاده کنید، فقط بدانید که محصولات فروش ماینوکسیدیل و فیناستراید توسط FDA تأیید نشده‌اند.روگین با دقت در آزمایشات بالینی آزمایش شده‌است و از استانداردهای دارویی دقیقا پیروی می‌کند.
ماینوکسیدیل در فرمولاسیون 2% یا 5% موجود است.روگین دارای تاییدیه FDA است و اولین برندیست که توسط متخصصین مو توصیه می‌شود.

ویتامین‌ها و مکمل‌های گیاهی در مقابل روگین

ویتامین‌ها و مکمل‌های گیاهیروگین
تقویت تغذیه هرگز ایده بدی نیست، اما مکمل‌ها به تنهایی نمی‌توانند ریزش مو را معکوس کنند.روگین حاوی ماینوکسیدیل است، یک ماده ثابت شده برای رشد مجدد مو.
مولتی ویتامین‌ها گزینه خوبی برای سلامت کلی مو از جمله مو هستند، اما هیچ ویتامین، مواد معدنی یا مکمل دیگری مانند بیوتین و کراتین توسط FDA تایید نشده‌است یا نشان داده نشده‌است که موها را دوباره رشد می‌دهند.روگین مورد تایید FDA است.
ماده تشکیل‌دهنده روگین، تنها مورد تایید شده توسط FDA در مطالعات بالینی دقیق و کنترل شده برای مردان و زنان است. این تنها ماده رشد مو است که توسط FDA برای استفاده در زنان تایید شده‌است.

سایر درمان‌ها در مقابل روگین

سایر درمان‌هاروگین
درمان‌های موضعی دیگری برای پوست سر در بازار وجود دارد که هدف آن‌ها افزایش گردش خون در پوست سر است.فقط درمان‌های موضعی روگین حاوی ماینوکسیدیل مورد تایید FDA هستند.
سرم‌های حاوی روغن رزماری، روغن نعناع، کافئین و زردچوبه ممکن است به مراقبت از سلامت پوست سر کمک کند*.
*این درمان‌ها توسط FDA تایید نشده‌اند و همچنین مطالعات بالینی نشان‌دهنده اثربخشی در رشد مجدد مو نیستند.
روگین از نظر بالینی برای رشد مجدد موها ثابت شده‌است.

سایر درمان‌ها در مقابل روگین

سایر درمان‌هاروگین
درمان‌های موضعی دیگری برای پوست سر در بازار وجود دارد که هدف آن‌ها افزایش گردش خون در پوست سر است.فقط درمان‌های موضعی روگین حاوی ماینوکسیدیل مورد تایید FDA هستند.
سرم‌های حاوی روغن رزماری، روغن نعناع، کافئین و زردچوبه ممکن است به مراقبت از سلامت پوست سر کمک کند*.
*این درمان‌ها توسط FDA تایید نشده‌اند و همچنین مطالعات بالینی نشان‌دهنده اثربخشی در رشد مجدد مو نیستند.
روگین از نظر بالینی برای رشد مجدد موها ثابت شده‌است.

شامپوهای حجم‌دهنده در برابر روگین

شامپوهای حجم‌دهندهروگین
حاوی موادی است که فیبر مو را می پوشاند تا موهای شما پرتر به نظر برسد.روگین علت اصلی ریزش مو را هدف قرار می‌دهد تا به رشد مجدد مو کمک کند.
نتایج موقتی هستند.روگین به پوست سر شما نفوذ می‌کند و فولیکول‌های مو را احیا می‌کند تا به رشد مجدد موهای جدید کمک کند، نه اینکه به طور موقت موهای موجود را بپوشاند یا متورم کند.
می‌تواند گزینه خوبی برای داشتن موهای پرتر باشد، اما باید از شستن بیش از حد مو خودداری کرد.روگین نتایج بالینی پایداری برای رشد مجدد موهای ضخیم‌تر با استفاده مداوم دارد.

ماساژ پوست سر در مقابل روگین

ماساژ پوست سرروگین
ماساژ پوست سر، چه با دست و چه با ابزار ماساژ، روش دیگری برای تقویت گردش خون پوست سر است.روگین ثابت شده است که علت ریزش مو را هدف قرار می‌دهد و رشد مو را از داخل فولیکول تقویت می‌کند.
این یک تمرین خوب است که آن را در یک روال موهای سالم بگنجانید، اما برای رشد مجدد موها به خودی خود کارساز نیست.روگین می‌تواند به شما کمک کند در عرض 3 تا 4 ماه موهای سالم و پرتر داشته باشید.
هنگام استفاده از روگین می‌توان از ماساژ پوست سر استفاده کرد.

رویش مجدد موهای خود را با روگین آغاز کنید

با بسیاری از روش‌ها و درمان‌های موجود برای ریزش مو، یافتن روش مناسب می‌تواند گیج‌کننده باشد. در حالی که مراقبت از سلامت پوست سر و مو به طور کامل مهم است، ماینوکسیدیل تنها موردی است که از نظر بالینی ثابت شده و توسط FDA تأیید شده‌است تا در واقع رشد موهای جدید را تحریک کند.

روگین اولین درمان با ماینوکسیدیل تایید شده توسط FDA بوده که در بازار موجود است. این محصول هنوز تنها درمانی است که برای استفاده بدون نسخه تایید شده‌است و سال‌ها آزمایش دقیق و بالینی اثبات شده برای حمایت از اثربخشی آن به عنوان یک درمان رشد مجدد مو دارد. با درمان های هدفمند برای مردان و زنان، ماینوکسیدیل انتخاب واضحی است که به شما کمک می‌کند موهای پرپشت‌تر و ضخیم‌تر داشته باشید.

روگین چگونه کار می کند؟

روگین® اولین برند مورد تایید FDA برای درمان ریزش مو در مردان و زنان با تحریک فولیکول های مو برای رشد مجدد موهای ضخیم‌تر و پرپشت‌تر است.

مواد تشکیل‌دهنده آن ثابت می‌کند

که یک انقلاب در فرمولاسیون است. روگین با فناوری Tricho-Prime® فرموله شده است که به محض تماس با پوست سر شروع به کار می‌کند و پوست سر شما را برای رشد مجدد مو به شکل عالی آماده می‌کند.

ماینوکسیدیل

فولیکول‌های مو را احیا کرده و باعث افزایش باروری می‌شود و چرخه رشد طبیعی موهای شما را تنظیم می‌کند تا بتوانید موهای پرپشت‌تر و ضخیم‌تر را دوباره ببینید.

روگین چگونه کار می کند

با روگین موهای بیشتری را رشد دهید

روگین® انتخابی آسان برای کمک به فعال سازی مجدد فولیکول های مو و رشد موهای ضخیم تر و پرتر است:

آیا به نازک شدن موها توجه کرده اید؟

در ریزش موی ارثی، ترکیبی از ژنتیک، هورمون ها و سن باعث کوچک شدن تدریجی فولیکول های مو می‌شود و چرخه رشد مو را کوتاه می‌کند.

از روگین برای رشد مجدد مو استفاده کنید

روگین به پوست سر شما نفوذ می‌کند تا فولیکول های غیر فعال مو را بازیابی کند و تولید پروتئین را افزایش دهد تا فاز رشد فعال موهای شما طولانی شود.

ریزش مو را فوراً درمان کنید

در صورت عدم درمان، هر بار چرخه رشد موهای کوتاه‌تر ونازک‌تری تولید می‌کند تا زمانی که رشد متوقف شود، بنابراین به محض اینکه متوجه نازک شدن مو شدید، از روگین استفاده کنید.

برای بهترین نتایج آن را رها نکنید

در عرض 3 تا 4 ماه پس از استفاده از روگین، نتایج قابل مشاهده ای را مشاهده خواهید کرد. با استفاده مداوم، از پوشش بهتری با موهای ضخیم تر و پرتر لذت خواهید برد.

نتایج اثبات شده را تجربه کنید

برای بیش از 20 سال، درمان رشد مجدد مو با نام تجاری روگین رهبر قدیمی صنعت بوده است.

٪

برای آقایان

از هر 10 مرد، 9 مرد در یک مطالعه بالینی 4 ماهه متوجه نتایج استفاده از فوم روگین مردان دو بار در روز به مدت 16 هفته در مقابل دارونما شدند.

٪

برای خانم‌ها

بیش از 80 درصد از زنانی که یک بار در روز از فوم زنانه روگین استفاده می‌کنند تعداد موهای خود را در یک مطالعه بالینی 6 ماهه کنترل شده در مقایسه با دارونما افزایش دادند.

نتایج واقعی با روگین

عکس‌های قبل و بعد را ببینید که چگونه روگین به افراد واقعی کمک کرده تا موهای خود و اعتماد به نفسشان را دوباره رشد دهند!

16 هفته بعد از استفاده از فوم رویش مجدد مو روگین
قبل از مصرف روگین
24 هفته بعد از مصرف روگین زنان
قبل از مصرف روگین زنان
24 هفته بعد از مصرف فوم رویش مو زنان روگین
قبل از استفاده از روگین
16 هفته بعد از مصرف محلول رویش مجدد مو روگین
قبل از استفاده روگین

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
پیمایش به بالا